Mainnet Stake Account
2KehyEwrvUSwjdPdEUxXLBjeWtukDkjHjNQo5NKQCYcZ
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 863 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.88 SOL |
| Delegated Stake | 1.88 SOL |
| Account Balance | 1.88 SOL |
| Credits Observed | 2.08 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.881.88
1.881.88 |
1.881.88
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-31 12:06:20 UTC |
|
1.881.88
1.881.88 |
1.881.88
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-29 13:07:03 UTC |
|
1.881.88
1.871.88 |
1.871.88
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 13:07:37 UTC |
|
1.881.88
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 13:06:01 UTC |
|
1.881.88
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 13:06:16 UTC |
|
1.881.88
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 14:05:53 UTC |
|
1.881.88
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 14:07:30 UTC |
|
1.871.88
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 14:07:07 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 14:07:05 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 14:06:42 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 14:06:24 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 13:05:33 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 13:06:24 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 13:07:01 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 14:06:01 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 14:04:41 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:40:52 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 15:05:39 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 17:00:37 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 16:05:43 UTC |
|
1.871.87
1.871.87 |
1.871.87
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 17:06:47 UTC |
|
1.871.87
1.861.87 |
1.861.87
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 17:05:37 UTC |
|
1.871.87
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 18:07:14 UTC |
|
1.871.87
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 18:05:57 UTC |
|
1.871.87
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 18:51:22 UTC |
|
1.861.87
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 19:51:20 UTC |
|
1.861.86
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:59:07 UTC |
|
1.861.86
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 23:48:01 UTC |
|
1.861.86
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 01:03:55 UTC |
|
1.861.86
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 01:57:26 UTC |
|
1.861.86
1.861.86 |
1.861.86
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 02:10:44 UTC |