Mainnet Stake Account
3NmxWkxdJbMhMPXoP4ruVAZF8EGKPqBoEbqghaoDJPJT
Account Details
| Staker | BzjZ5qBAJw5WpEM8XSm2cDpP5jN55BwdXyrjQUL5Dt7A |
| Withdrawer | BzjZ5qBAJw5WpEM8XSm2cDpP5jN55BwdXyrjQUL5Dt7A |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 642 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 67.71 SOL |
| Delegated Stake | 67.71 SOL |
| Account Balance | 68.41 SOL |
| Credits Observed | 2.1 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
68.3968.41
67.6967.71 |
67.6967.71
no changes |
no changes | 2.12.1 | 2026-05-13 14:22:36 UTC |
|
68.3768.39
67.6767.69 |
67.6767.69
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 14:21:46 UTC |
|
68.3568.37
67.6567.67 |
67.6567.67
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 13:21:07 UTC |
|
68.3268.35
67.6367.65 |
67.6367.65
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 13:22:21 UTC |
|
68.368.32
67.6167.63 |
67.6167.63
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 13:22:38 UTC |
|
68.2868.3
67.5967.61 |
67.5967.61
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 14:21:01 UTC |
|
68.2668.28
67.5767.59 |
67.5767.59
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 14:18:57 UTC |
|
68.2468.26
67.5567.57 |
67.5567.57
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 15:54:56 UTC |
|
68.2268.24
67.5267.55 |
67.5267.55
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 15:20:59 UTC |
|
68.268.22
67.567.52 |
67.567.52
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 16:52:13 UTC |
|
68.1868.2
67.4867.5 |
67.4867.5
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 16:20:14 UTC |
|
68.1568.18
67.4667.48 |
67.4667.48
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 17:21:42 UTC |
|
68.1368.15
67.4467.46 |
67.4467.46
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 17:20:54 UTC |
|
68.1168.13
67.4267.44 |
67.4267.44
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 18:22:27 UTC |
|
68.0968.11
67.467.42 |
67.467.42
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 18:21:29 UTC |
|
68.0768.09
67.3867.4 |
67.3867.4
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 22:20:39 UTC |
|
68.0568.07
67.3667.38 |
67.3667.38
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 23:04:59 UTC |
|
68.0368.05
67.3367.36 |
67.3367.36
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 21:40:26 UTC |
|
68.068.03
67.3167.33 |
67.3167.33
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 22:47:53 UTC |
|
67.9868.0
67.2967.31 |
67.2967.31
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-05 23:40:48 UTC |
|
67.9667.98
67.2767.29 |
67.2767.29
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-04 00:55:05 UTC |
|
67.9467.96
67.2567.27 |
67.2567.27
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-02 00:45:36 UTC |
|
67.9267.94
67.2367.25 |
67.2367.25
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 01:58:53 UTC |
|
67.967.92
67.2167.23 |
67.2167.23
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 03:00:56 UTC |
|
67.8767.9
67.1967.21 |
67.1967.21
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 04:50:34 UTC |
|
67.8567.87
67.1667.19 |
67.1667.19
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 05:50:57 UTC |
|
67.8367.85
67.1467.16 |
67.1467.16
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 05:53:28 UTC |
|
67.8167.83
67.1267.14 |
67.1267.14
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 06:44:41 UTC |
|
67.7967.81
67.167.12 |
67.167.12
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 07:56:32 UTC |
|
67.7667.79
67.0867.1 |
67.0867.1
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 08:05:57 UTC |
|
67.7467.76
67.0667.08 |
67.0667.08
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 09:05:12 UTC |