Mainnet Stake Account
3t8V1AwcVgw8xRJQuDC7Z4J2yD3a2Qd8SW6BTqFRzTdE
Account Details
| Staker | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Withdrawer | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 641 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.49 SOL |
| Delegated Stake | 1.49 SOL |
| Account Balance | 1.49 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 13:27:57 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 14:26:10 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 14:29:10 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 14:29:10 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 14:30:23 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 14:29:47 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 14:28:27 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 13:28:11 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 13:29:37 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 13:29:55 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 14:27:36 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 14:25:39 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 16:21:53 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 15:28:09 UTC |
|
1.491.49
1.491.49 |
1.491.49
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 19:01:42 UTC |
|
1.491.49
1.481.49 |
1.481.49
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 16:27:19 UTC |
|
1.491.49
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 17:28:54 UTC |
|
1.491.49
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 17:28:06 UTC |
|
1.491.49
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 18:29:40 UTC |
|
1.491.49
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 18:29:02 UTC |
|
1.481.49
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:20:06 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:08:20 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 21:01:57 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 21:27:42 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 23:01:34 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-03 23:30:16 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 00:03:20 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 00:28:52 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 01:32:13 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 04:06:37 UTC |
|
1.481.48
1.481.48 |
1.481.48
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 04:30:20 UTC |