Mainnet Stake Account
4XK7bcvqn2LKb79vi5b7A8gTeiYhBJfrej4y7QLXBn58
Account Details
| Staker | 5qRVhuq1x26SHhJzn8aK1NU48cgYdTRTeK3afeMfcm4W |
| Withdrawer | 5qRVhuq1x26SHhJzn8aK1NU48cgYdTRTeK3afeMfcm4W |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 521 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.3 SOL |
| Delegated Stake | 1.3 SOL |
| Account Balance | 1.32 SOL |
| Credits Observed | 1.97 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-04 01:03:51 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-01 23:21:15 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 02:07:04 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 03:09:21 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 03:25:41 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 05:58:44 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 04:24:38 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 05:22:50 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 08:04:31 UTC |
|
1.321.32
1.31.3 |
1.31.3
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 08:14:23 UTC |
|
1.321.32
1.291.3 |
1.291.3
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 09:14:28 UTC |
|
1.321.32
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-03-13 10:10:11 UTC |
|
1.311.32
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-03-11 09:17:56 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-03-09 10:37:27 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-07 10:40:31 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-05 11:39:23 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-03 14:19:55 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-01 14:16:55 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.841.84 | 2026-02-27 15:16:52 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-02-25 14:30:41 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-02-23 17:33:35 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.821.82 | 2026-02-21 16:01:15 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.811.82 | 2026-02-19 18:18:08 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.81.81 | 2026-02-17 19:09:17 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.791.8 | 2026-02-15 20:01:40 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.791.79 | 2026-02-13 19:32:03 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.781.79 | 2026-02-11 20:30:19 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.771.78 | 2026-02-09 22:06:29 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.771.77 | 2026-02-07 23:56:31 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.761.77 | 2026-02-05 23:50:34 UTC |
|
1.311.31
1.291.29 |
1.291.29
no changes |
no changes | 1.751.76 | 2026-02-04 00:14:29 UTC |