Mainnet Stake Account
4rDFc6HDP8gMrcnJpoDAL56ZYtykCXdCWzXmamBQQeuC
Account Details
| Staker | AZg6LSsFDiBYv5G3dwLq3H52FERZStAYF9QKuFeXKU7W |
| Withdrawer | AZg6LSsFDiBYv5G3dwLq3H52FERZStAYF9QKuFeXKU7W |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 677 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.0 SOL |
| Delegated Stake | 0.0 SOL |
| Account Balance | 0.0 SOL |
| Credits Observed | 1.97 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-04 02:05:10 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-02 00:10:47 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 03:15:32 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 04:13:35 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 04:13:18 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 06:58:26 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 05:18:00 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 06:10:06 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 09:06:44 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 09:17:40 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 10:18:08 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-03-13 11:15:02 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-03-11 11:53:22 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-03-09 11:47:57 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-07 11:57:34 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-05 12:51:28 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-03 12:39:20 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-01 12:38:17 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.841.84 | 2026-02-27 13:39:48 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-02-25 15:33:59 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-02-23 15:05:10 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.821.82 | 2026-02-21 17:44:22 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.811.82 | 2026-02-19 16:37:59 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.81.81 | 2026-02-17 17:33:09 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.791.8 | 2026-02-15 18:31:14 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.791.79 | 2026-02-13 20:32:02 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.781.79 | 2026-02-11 21:24:16 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.771.78 | 2026-02-09 21:28:06 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.771.77 | 2026-02-07 23:49:03 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.761.77 | 2026-02-05 23:32:32 UTC |
|
0.00.0
0.00.0 |
0.00.0
no changes |
no changes | 1.751.76 | 2026-02-03 23:31:22 UTC |