Mainnet Stake Account
5KfjWSZKuGXBx69gXCjTv5h3rbC7pzUYrxv3dqPz63Vb
Account Details
| Staker | ZBwSzRXYms9SpmR2Ted6fwEr5nfrSNjCcVVXbRvfE9A |
| Withdrawer | ZBwSzRXYms9SpmR2Ted6fwEr5nfrSNjCcVVXbRvfE9A |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 802 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 4.94 SOL |
| Delegated Stake | 4.94 SOL |
| Account Balance | 4.95 SOL |
| Credits Observed | 2.1 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
4.954.95
4.944.94 |
4.944.94
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 14:46:27 UTC |
|
4.944.95
4.944.94 |
4.944.94
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 13:48:23 UTC |
|
4.944.94
4.944.94 |
4.944.94
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 13:50:06 UTC |
|
4.944.94
4.944.94 |
4.944.94
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 13:50:31 UTC |
|
4.944.94
4.944.94 |
4.944.94
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 14:45:03 UTC |
|
4.944.94
4.934.94 |
4.934.94
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 14:44:52 UTC |
|
4.944.94
4.934.93 |
4.934.93
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 16:33:45 UTC |
|
4.944.94
4.934.93 |
4.934.93
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 15:49:26 UTC |
|
4.934.94
4.934.93 |
4.934.93
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 19:11:42 UTC |
|
4.934.93
4.934.93 |
4.934.93
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 16:48:26 UTC |
|
4.934.93
4.934.93 |
4.934.93
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 17:50:10 UTC |
|
4.934.93
4.924.93 |
4.924.93
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 17:49:17 UTC |
|
4.934.93
4.924.92 |
4.924.92
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 18:49:14 UTC |
|
4.934.93
4.924.92 |
4.924.92
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 18:51:33 UTC |
|
4.924.93
4.924.92 |
4.924.92
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 20:05:28 UTC |
|
4.924.92
4.924.92 |
4.924.92
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 20:58:30 UTC |
|
4.924.92
4.924.92 |
4.924.92
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 22:02:41 UTC |
|
4.924.92
4.924.92 |
4.924.92
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 21:00:06 UTC |
|
4.924.92
4.914.92 |
4.914.92
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-06 00:04:44 UTC |
|
4.924.92
4.914.91 |
4.914.91
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-03 23:01:53 UTC |
|
4.914.92
4.914.91 |
4.914.91
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-02 01:09:56 UTC |
|
4.914.91
4.914.91 |
4.914.91
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 00:01:06 UTC |
|
4.914.91
4.914.91 |
4.914.91
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 01:00:59 UTC |
|
4.914.91
4.914.91 |
4.914.91
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 05:14:49 UTC |
|
4.914.91
4.94.91 |
4.94.91
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 04:01:23 UTC |
|
4.914.91
4.94.9 |
4.94.9
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 06:17:59 UTC |
|
4.914.91
4.94.9 |
4.94.9
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 07:12:49 UTC |
|
4.94.91
4.94.9 |
4.94.9
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 05:59:55 UTC |
|
4.94.9
4.94.9 |
4.94.9
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 05:59:19 UTC |
|
4.94.9
4.94.9 |
4.94.9
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 07:03:22 UTC |