Mainnet Stake Account
5jUg1uLHWKzwyJs83H4EK5kaQEQ1v1i4vJSji3w6Zs8z
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 858 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.71 SOL |
| Delegated Stake | 0.71 SOL |
| Account Balance | 0.72 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.720.72
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 13:54:46 UTC |
|
0.720.72
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 14:48:52 UTC |
|
0.720.72
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 14:52:17 UTC |
|
0.720.72
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 14:52:24 UTC |
|
0.710.72
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 14:55:24 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 14:55:18 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 14:51:47 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 13:54:19 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 13:55:53 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 13:56:04 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 14:50:15 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 14:50:17 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 15:39:53 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 15:55:00 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 18:24:23 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 16:53:56 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 17:55:20 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 17:54:56 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 18:54:07 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 18:57:15 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 19:05:59 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 20:06:16 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 21:13:56 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 21:05:47 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 23:13:27 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-03 23:08:12 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 00:17:45 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 00:06:44 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 01:07:15 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 04:19:46 UTC |
|
0.710.71
0.710.71 |
0.710.71
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 04:07:12 UTC |