Mainnet Stake Account
5qcDVTiesCkwfFw4LYGWNBjj2cBbW97Dfrg39TArEbQ5
Account Details
| Staker | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Withdrawer | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 666 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 2.4 SOL |
| Delegated Stake | 2.4 SOL |
| Account Balance | 2.4 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
2.42.4
2.42.4 |
2.42.4
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 13:56:23 UTC |
|
2.42.4
2.42.4 |
2.42.4
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 14:50:15 UTC |
|
2.42.4
2.42.4 |
2.42.4
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 14:53:40 UTC |
|
2.42.4
2.42.4 |
2.42.4
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 14:53:47 UTC |
|
2.42.4
2.42.4 |
2.42.4
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 14:56:49 UTC |
|
2.42.4
2.392.4 |
2.392.4
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 14:56:27 UTC |
|
2.42.4
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 14:52:52 UTC |
|
2.42.4
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 13:55:34 UTC |
|
2.42.4
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 13:57:07 UTC |
|
2.392.4
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 13:57:11 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 14:51:16 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 14:51:46 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 15:54:27 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 15:56:41 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 18:44:59 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 16:55:33 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 17:56:42 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 17:56:28 UTC |
|
2.392.39
2.392.39 |
2.392.39
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 18:55:31 UTC |
|
2.392.39
2.382.39 |
2.382.39
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 18:58:50 UTC |
|
2.392.39
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 20:32:59 UTC |
|
2.392.39
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 21:24:12 UTC |
|
2.392.39
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:23:33 UTC |
|
2.382.39
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 22:37:17 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 00:26:04 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 00:44:11 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 01:32:21 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:48:31 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 02:50:24 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 05:37:22 UTC |
|
2.382.38
2.382.38 |
2.382.38
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 05:39:21 UTC |