Mainnet Stake Account
6Hf3mNuoBSxdTU3fEzB57VjVS8AnbgMtKsGVZNVAx5hD
Account Details
| Staker | Ef4VCwtCD7EWQUsJ6ZJRkjmpP5BjaM9G73q4RfWMNg5W |
| Withdrawer | Ef4VCwtCD7EWQUsJ6ZJRkjmpP5BjaM9G73q4RfWMNg5W |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 722 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.1 SOL |
| Delegated Stake | 1.1 SOL |
| Account Balance | 1.1 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.11.1
1.11.1 |
1.11.1
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 14:02:33 UTC |
|
1.11.1
1.11.1 |
1.11.1
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 14:55:33 UTC |
|
1.11.1
1.11.1 |
1.11.1
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 14:59:13 UTC |
|
1.11.1
1.11.1 |
1.11.1
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 14:59:11 UTC |
|
1.11.1
1.11.1 |
1.11.1
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 15:02:08 UTC |
|
1.11.1
1.11.1 |
1.11.1
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 15:02:06 UTC |
|
1.11.1
1.091.1 |
1.091.1
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 14:58:22 UTC |
|
1.11.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 14:01:53 UTC |
|
1.11.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 14:02:47 UTC |
|
1.11.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 14:02:48 UTC |
|
1.11.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 14:56:39 UTC |
|
1.11.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 14:57:53 UTC |
|
1.11.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:17:16 UTC |
|
1.091.1
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 16:03:13 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 18:51:52 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 17:02:25 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 18:02:28 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 18:02:50 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 19:00:59 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 19:05:24 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 20:02:53 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 20:56:11 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:35:32 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 20:51:02 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 00:39:17 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-03 22:51:33 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 01:45:31 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-30 23:51:25 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 00:51:19 UTC |
|
1.091.09
1.091.09 |
1.091.09
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 05:51:17 UTC |