Mainnet Stake Account
6SwAeVWwFkA4ApH6Pi1AZoZF1bTsy5oF8mwk2qM5ZYpG
Account Details
| Staker | E94HCAcHgjifnto3qEdxv2q3jyiQwDcZwZt6HVFKdo1m |
| Withdrawer | E94HCAcHgjifnto3qEdxv2q3jyiQwDcZwZt6HVFKdo1m |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 137 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 87.35 SOL |
| Delegated Stake | 87.35 SOL |
| Account Balance | 88.6 SOL |
| Credits Observed | 2.15 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
88.5788.6
87.3287.35 |
87.3287.35
no changes |
no changes | 2.142.15 | 2026-05-25 14:06:57 UTC |
|
88.5588.57
87.2987.32 |
87.2987.32
no changes |
no changes | 2.132.14 | 2026-05-23 14:04:52 UTC |
|
88.5288.55
87.2787.29 |
87.2787.29
no changes |
no changes | 2.132.13 | 2026-05-21 14:57:26 UTC |
|
88.4988.52
87.2487.27 |
87.2487.27
no changes |
no changes | 2.122.13 | 2026-05-19 15:00:52 UTC |
|
88.4688.49
87.2187.24 |
87.2187.24
no changes |
no changes | 2.112.12 | 2026-05-17 15:01:07 UTC |
|
88.4488.46
87.1887.21 |
87.1887.21
no changes |
no changes | 2.12.11 | 2026-05-15 15:04:08 UTC |
|
88.4188.44
87.1687.18 |
87.1687.18
no changes |
no changes | 2.12.1 | 2026-05-13 15:04:06 UTC |
|
88.3888.41
87.1387.16 |
87.1387.16
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 15:00:19 UTC |
|
88.3588.38
87.187.13 |
87.187.13
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 14:04:13 UTC |
|
88.3388.35
87.0887.1 |
87.0887.1
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 14:04:43 UTC |
|
88.388.33
87.0587.08 |
87.0587.08
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 14:04:49 UTC |
|
88.2788.3
87.0287.05 |
87.0287.05
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 14:58:29 UTC |
|
88.2488.27
87.087.02 |
87.087.02
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 15:00:01 UTC |
|
88.2288.24
86.9787.0 |
86.9787.0
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 17:08:09 UTC |
|
88.1988.22
86.9486.97 |
86.9486.97
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 16:05:34 UTC |
|
88.1688.19
86.9186.94 |
86.9186.94
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 18:14:32 UTC |
|
88.1388.16
86.8986.91 |
86.8986.91
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 17:04:37 UTC |
|
88.1188.13
86.8686.89 |
86.8686.89
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 18:04:34 UTC |
|
88.0888.11
86.8386.86 |
86.8386.86
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 18:04:54 UTC |
|
88.0588.08
86.8186.83 |
86.8186.83
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 19:02:35 UTC |
|
88.0288.05
86.7886.81 |
86.7886.81
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 19:07:43 UTC |
|
87.9988.02
86.7586.78 |
86.7586.78
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 20:57:55 UTC |
|
87.9787.99
86.7286.75 |
86.7286.75
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 21:48:33 UTC |
|
87.9487.97
86.786.72 |
86.786.72
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 22:59:14 UTC |
|
87.9187.94
86.6786.7 |
86.6786.7
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 20:46:53 UTC |
|
87.8887.91
86.6486.67 |
86.6486.67
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-06 01:04:04 UTC |
|
87.8587.88
86.6186.64 |
86.6186.64
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-03 22:47:02 UTC |
|
87.8387.85
86.5986.61 |
86.5986.61
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-02 02:10:52 UTC |
|
87.887.83
86.5686.59 |
86.5686.59
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-30 23:46:58 UTC |
|
87.7787.8
86.5386.56 |
86.5386.56
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 00:46:51 UTC |