Mainnet Stake Account
6WLopP3cghpzUVxFruVmF4hvg8SEtuwcBtMiG8DPGfNC
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 854 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.05 SOL |
| Delegated Stake | 0.05 SOL |
| Account Balance | 0.05 SOL |
| Credits Observed | 2.07 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 14:07:38 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 14:07:51 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 14:05:57 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 14:58:21 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 15:01:48 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 15:01:43 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 15:05:05 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 15:04:40 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 15:00:55 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 14:04:53 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 14:05:23 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 14:05:30 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 14:59:03 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:00:40 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 15:39:19 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 16:06:17 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 17:34:49 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 17:05:23 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 18:05:17 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 18:05:33 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 19:03:33 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 19:08:30 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 20:52:41 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 21:43:06 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 20:25:16 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 23:32:51 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 22:29:04 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 01:42:31 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-01 23:25:18 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 02:46:53 UTC |
|
0.050.05
0.050.05 |
0.050.05
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 03:49:45 UTC |