Mainnet Stake Account
6Zica7WJXG8eQxYr5xqVQ55AuU1a2vVuBDCx3TjdAzyz
Account Details
| Staker | Gq7ApLewK2E4f4zWGDYrdTzaRxjwHXECLR8WamSSmv2g |
| Withdrawer | Gq7ApLewK2E4f4zWGDYrdTzaRxjwHXECLR8WamSSmv2g |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 733 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.43 SOL |
| Delegated Stake | 0.43 SOL |
| Account Balance | 0.43 SOL |
| Credits Observed | 2.05 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 16:07:00 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 16:40:43 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 17:06:06 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 18:05:53 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 18:06:09 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 19:04:07 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 19:09:13 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 22:11:26 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 22:56:22 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 20:23:31 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 21:05:41 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-05 22:27:06 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-03 23:08:05 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-01 23:23:39 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 00:06:38 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 01:07:09 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 03:28:12 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 04:07:06 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 04:27:09 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 05:25:16 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 06:05:15 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 06:04:32 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 07:10:17 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-03-13 08:08:22 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-03-11 11:56:27 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-03-09 10:14:36 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-07 10:14:53 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-05 11:14:04 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-03 13:34:52 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-01 13:32:24 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.841.84 | 2026-02-27 14:32:31 UTC |