Mainnet Stake Account
7FtQtD6wGmyTz2SCwmuoSEi5TtFkotFcdShofiaTrX12
Account Details
| Staker | KdS4te4pyUZ1JMij9gH7Hv42oKdyWMkCgoA9Va6Yc1m |
| Withdrawer | KdS4te4pyUZ1JMij9gH7Hv42oKdyWMkCgoA9Va6Yc1m |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 665 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 518.5 SOL |
| Delegated Stake | 518.5 SOL |
| Account Balance | 523.36 SOL |
| Credits Observed | 2.15 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
523.2523.36
518.34518.5 |
518.34518.5
no changes |
no changes | 2.152.15 | 2026-05-27 14:16:51 UTC |
|
523.04523.2
518.18518.34 |
518.18518.34
no changes |
no changes | 2.142.15 | 2026-05-25 14:16:48 UTC |
|
522.87523.04
518.02518.18 |
518.02518.18
no changes |
no changes | 2.132.14 | 2026-05-23 14:15:40 UTC |
|
522.71522.87
517.86518.02 |
517.86518.02
no changes |
no changes | 2.132.13 | 2026-05-21 15:07:16 UTC |
|
522.55522.71
517.7517.86 |
517.7517.86
no changes |
no changes | 2.122.13 | 2026-05-19 15:10:51 UTC |
|
522.38522.55
517.54517.7 |
517.54517.7
no changes |
no changes | 2.112.12 | 2026-05-17 15:10:34 UTC |
|
522.22522.38
517.38517.54 |
517.38517.54
no changes |
no changes | 2.12.11 | 2026-05-15 15:14:14 UTC |
|
522.05522.22
517.22517.38 |
517.22517.38
no changes |
no changes | 2.12.1 | 2026-05-13 15:14:13 UTC |
|
521.89522.05
517.06517.22 |
517.06517.22
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 15:10:10 UTC |
|
521.72521.89
516.9517.06 |
516.9517.06
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 14:14:35 UTC |
|
521.56521.72
516.74516.9 |
516.74516.9
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 14:14:27 UTC |
|
521.39521.56
516.58516.74 |
516.58516.74
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 14:14:44 UTC |
|
521.23521.39
516.42516.58 |
516.42516.58
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 15:08:17 UTC |
|
521.07521.23
516.26516.42 |
516.26516.42
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 15:09:37 UTC |
|
520.9521.07
516.1516.26 |
516.1516.26
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 15:29:12 UTC |
|
520.74520.9
515.94516.1 |
515.94516.1
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 16:16:12 UTC |
|
520.58520.74
515.78515.94 |
515.78515.94
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 16:41:12 UTC |
|
520.42520.58
515.62515.78 |
515.62515.78
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 17:15:10 UTC |
|
520.25520.42
515.46515.62 |
515.46515.62
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 18:14:27 UTC |
|
520.09520.25
515.3515.46 |
515.3515.46
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 18:14:40 UTC |
|
519.93520.09
515.13515.3 |
515.13515.3
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 19:12:21 UTC |
|
519.76519.93
514.97515.13 |
514.97515.13
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 19:18:04 UTC |
|
519.6519.76
514.81514.97 |
514.81514.97
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 21:05:19 UTC |
|
519.43519.6
514.65514.81 |
514.65514.81
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 21:55:39 UTC |
|
519.27519.43
514.49514.65 |
514.49514.65
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 21:01:08 UTC |
|
519.1519.27
514.32514.49 |
514.32514.49
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 20:56:07 UTC |
|
518.94519.1
514.16514.32 |
514.16514.32
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-05 23:00:46 UTC |
|
518.76518.94
514.0514.16 |
514.0514.16
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-03 22:57:09 UTC |
|
518.6518.76
513.84514.0 |
513.84514.0
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-02 00:02:25 UTC |
|
518.44518.6
513.68513.84 |
513.68513.84
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-30 23:56:53 UTC |
|
518.27518.44
513.51513.68 |
513.51513.68
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 00:56:37 UTC |