Mainnet Stake Account
7yj4U4nZpKh4NeGdBXBWwu9YyEW96xJhXBjqtbThtrfz
Account Details
| Staker | 7GKdmhK66cHj5qspsWk4gRMxgR1a7yGdu8cdPBFuYr6g |
| Withdrawer | 7GKdmhK66cHj5qspsWk4gRMxgR1a7yGdu8cdPBFuYr6g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 655 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 11.18 SOL |
| Delegated Stake | 11.18 SOL |
| Account Balance | 11.18 SOL |
| Credits Observed | 2.07 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
11.1811.18
11.1811.18 |
11.1811.18
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 14:25:48 UTC |
|
11.1711.18
11.1711.18 |
11.1711.18
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 14:25:16 UTC |
|
11.1711.17
11.1711.17 |
11.1711.17
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 14:24:36 UTC |
|
11.1711.17
11.1711.17 |
11.1711.17
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 15:16:13 UTC |
|
11.1611.17
11.1611.17 |
11.1611.17
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 15:20:02 UTC |
|
11.1611.16
11.1611.16 |
11.1611.16
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 15:19:42 UTC |
|
11.1611.16
11.1611.16 |
11.1611.16
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 15:23:05 UTC |
|
11.1511.16
11.1511.16 |
11.1511.16
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 15:23:18 UTC |
|
11.1511.15
11.1511.15 |
11.1511.15
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 15:18:52 UTC |
|
11.1511.15
11.1511.15 |
11.1511.15
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 14:23:12 UTC |
|
11.1511.15
11.1411.15 |
11.1411.15
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 14:22:48 UTC |
|
11.1411.15
11.1411.14 |
11.1411.14
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 14:23:17 UTC |
|
11.1411.14
11.1411.14 |
11.1411.14
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 15:16:44 UTC |
|
11.1411.14
11.1311.14 |
11.1311.14
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:18:31 UTC |
|
11.1311.14
11.1311.13 |
11.1311.13
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 18:16:01 UTC |
|
11.1311.13
11.1311.13 |
11.1311.13
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 16:25:11 UTC |
|
11.1311.13
11.1211.13 |
11.1211.13
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 16:19:04 UTC |
|
11.1211.13
11.1211.12 |
11.1211.12
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 17:24:10 UTC |
|
11.1211.12
11.1211.12 |
11.1211.12
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 18:23:37 UTC |
|
11.1211.12
11.1111.12 |
11.1111.12
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 18:23:43 UTC |
|
11.1111.12
11.1111.11 |
11.1111.11
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 19:20:59 UTC |
|
11.1111.11
11.1111.11 |
11.1111.11
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 19:27:21 UTC |
|
11.1111.11
11.111.11 |
11.111.11
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:47:25 UTC |
|
11.111.11
11.111.1 |
11.111.1
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:33:57 UTC |
|
11.111.1
11.111.1 |
11.111.1
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:06:39 UTC |
|
11.111.1
11.0911.1 |
11.0911.1
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 22:09:51 UTC |
|
11.0911.1
11.0911.09 |
11.0911.09
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 00:08:55 UTC |
|
11.0911.09
11.0911.09 |
11.0911.09
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 00:13:57 UTC |
|
11.0911.09
11.0811.09 |
11.0811.09
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 01:14:31 UTC |
|
11.0811.09
11.0811.08 |
11.0811.08
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:19:12 UTC |
|
11.0811.08
11.0811.08 |
11.0811.08
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 02:21:12 UTC |