Mainnet Stake Account
8FZChthDYzMiqQuE2kQw5EBivSXq6FXQhWVyKDB7mZTX
Account Details
| Staker | CMYhz9XEJR38mCaLPSUVMgbTEC1tuXVgcV9YGcytbS6m |
| Withdrawer | CMYhz9XEJR38mCaLPSUVMgbTEC1tuXVgcV9YGcytbS6m |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 591 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.01 SOL |
| Delegated Stake | 0.01 SOL |
| Account Balance | 0.01 SOL |
| Credits Observed | 1.97 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-04 00:19:31 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-01 23:20:23 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 01:25:23 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 02:26:34 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 03:25:06 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 05:17:03 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 04:23:43 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 05:21:54 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 07:18:55 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 07:29:23 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 08:29:49 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-03-13 09:25:07 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-03-11 10:18:34 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-03-09 11:42:24 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-07 11:51:56 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-05 12:45:01 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-03 13:11:57 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-01 13:10:58 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.841.84 | 2026-02-27 14:11:09 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-02-25 15:29:04 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-02-23 15:53:44 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.821.82 | 2026-02-21 17:36:34 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.811.82 | 2026-02-19 17:10:30 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.81.81 | 2026-02-17 18:03:10 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.791.8 | 2026-02-15 18:59:50 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.791.79 | 2026-02-13 20:27:32 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.781.79 | 2026-02-11 21:19:48 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.771.78 | 2026-02-09 21:21:22 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.771.77 | 2026-02-07 22:59:39 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.761.77 | 2026-02-06 00:05:22 UTC |
|
0.010.01
0.010.01 |
0.010.01
no changes |
no changes | 1.751.76 | 2026-02-03 23:23:50 UTC |