Mainnet Stake Account
8bdvaMwfpZ61TYXQLa1zpqnZYj7zBeCwzG95SaojzxMi
Account Details
| Staker | AXMKZMmtMvPncXD6BvuuS9Fa9GhAqg3FNkGQvEgyFm8m |
| Withdrawer | AXMKZMmtMvPncXD6BvuuS9Fa9GhAqg3FNkGQvEgyFm8m |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 779 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.09 SOL |
| Delegated Stake | 0.09 SOL |
| Account Balance | 0.09 SOL |
| Credits Observed | 2.07 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 14:33:35 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 14:32:37 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 14:31:54 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 15:23:38 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 15:27:27 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 15:27:09 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 15:30:59 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 15:31:05 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 15:26:33 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 14:30:33 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 14:30:05 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 14:30:27 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 15:24:11 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:25:36 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 18:04:29 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 16:32:22 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 15:59:12 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 17:31:28 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 18:31:12 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 18:31:22 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 19:28:37 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 19:34:53 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 22:02:17 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:47:57 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 21:16:59 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 21:26:58 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 23:16:22 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-03 23:29:32 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 00:20:49 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 00:28:08 UTC |
|
0.090.09
0.090.09 |
0.090.09
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 01:31:46 UTC |