Mainnet Stake Account
92Cb9Tcqt4n9BaUiK9tP9WwaEdjTZn5MkqWmgcSNyJgq
Account Details
| Staker | BzjZ5qBAJw5WpEM8XSm2cDpP5jN55BwdXyrjQUL5Dt7A |
| Withdrawer | BzjZ5qBAJw5WpEM8XSm2cDpP5jN55BwdXyrjQUL5Dt7A |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 577 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 29.04 SOL |
| Delegated Stake | 29.04 SOL |
| Account Balance | 29.44 SOL |
| Credits Observed | 2.1 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
29.4329.44
29.0329.04 |
29.0329.04
no changes |
no changes | 2.12.1 | 2026-05-13 15:36:15 UTC |
|
29.4229.43
29.0229.03 |
29.0229.03
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 15:31:30 UTC |
|
29.4129.42
29.0129.02 |
29.0129.02
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 14:35:30 UTC |
|
29.429.41
29.0129.01 |
29.0129.01
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 14:34:54 UTC |
|
29.3929.4
29.029.01 |
29.029.01
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 14:35:41 UTC |
|
29.3929.39
28.9929.0 |
28.9929.0
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 15:29:16 UTC |
|
29.3829.39
28.9828.99 |
28.9828.99
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 15:30:41 UTC |
|
29.3729.38
28.9728.98 |
28.9728.98
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 15:11:24 UTC |
|
29.3629.37
28.9628.97 |
28.9628.97
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 16:37:31 UTC |
|
29.3529.36
28.9528.96 |
28.9528.96
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 16:08:19 UTC |
|
29.3429.35
28.9428.95 |
28.9428.95
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 17:36:40 UTC |
|
29.3329.34
28.9328.94 |
28.9328.94
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 18:36:47 UTC |
|
29.3229.33
28.9228.93 |
28.9228.93
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 18:36:40 UTC |
|
29.3129.32
28.9228.92 |
28.9228.92
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 19:33:26 UTC |
|
29.329.31
28.9128.92 |
28.9128.92
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 19:40:17 UTC |
|
29.2929.3
28.928.91 |
28.928.91
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 19:41:05 UTC |
|
29.2829.29
28.8928.9 |
28.8928.9
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 20:37:52 UTC |
|
29.2829.28
28.8828.89 |
28.8828.89
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 20:32:18 UTC |
|
29.2729.28
28.8728.88 |
28.8728.88
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 21:33:36 UTC |
|
29.2629.27
28.8628.87 |
28.8628.87
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-05 22:35:42 UTC |
|
29.2529.26
28.8528.86 |
28.8528.86
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-03 23:35:38 UTC |
|
29.2429.25
28.8428.85 |
28.8428.85
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-01 23:32:42 UTC |
|
29.2329.24
28.8328.84 |
28.8328.84
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 00:35:07 UTC |
|
29.2229.23
28.8228.83 |
28.8228.83
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 01:38:21 UTC |
|
29.2129.22
28.8228.82 |
28.8228.82
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 03:37:43 UTC |
|
29.229.21
28.8128.82 |
28.8128.82
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 04:35:52 UTC |
|
29.1929.2
28.828.81 |
28.828.81
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 04:37:06 UTC |
|
29.1829.19
28.7928.8 |
28.7928.8
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 05:34:24 UTC |
|
29.1729.18
28.7828.79 |
28.7828.79
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 06:32:07 UTC |
|
29.1629.17
28.7728.78 |
28.7728.78
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 06:32:41 UTC |
|
29.1529.16
28.7628.77 |
28.7628.77
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 07:45:30 UTC |