Mainnet Stake Account
AND7H1V8eYoRGVDWRmAxVJmjnztATYTspwVq6scTLWje
Account Details
| Staker | Fu4o6N4J8hBRxqMdwTHoV8z8u1uFhacZ8PJugX2e3v9K |
| Withdrawer | Fu4o6N4J8hBRxqMdwTHoV8z8u1uFhacZ8PJugX2e3v9K |
| Vote Account | NoRDTy8jpkpjPR7yxahVdoEUPngbojPhFU5jb8TtY4m |
| Validator | nordstar ⭐ reliable staking +MEV |
| Activation Epoch | 389 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1,017.29 SOL |
| Delegated Stake | 1,017.29 SOL |
| Account Balance | 1,036.51 SOL |
| Credits Observed | 1.87 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1,036.181,036.51
1,016.971,017.29 |
1,016.971,017.29
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:14:33 UTC |
|
1,035.861,036.18
1,016.651,016.97 |
1,016.651,016.97
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-29 02:16:51 UTC |
|
1,035.531,035.86
1,016.321,016.65 |
1,016.321,016.65
no changes |
no changes | 1.851.85 | 2026-03-27 05:42:06 UTC |
|
1,035.21,035.53
1,016.01,016.32 |
1,016.01,016.32
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 05:08:14 UTC |
|
1,034.871,035.2
1,015.681,016.0 |
1,015.681,016.0
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-03-23 06:48:52 UTC |
|
1,034.551,034.87
1,015.361,015.68 |
1,015.361,015.68
no changes |
no changes | 1.831.83 | 2026-03-21 07:42:06 UTC |
|
1,034.211,034.55
1,015.031,015.36 |
1,015.031,015.36
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-03-19 07:08:34 UTC |
|
1,033.881,034.21
1,014.711,015.03 |
1,014.711,015.03
no changes |
no changes | 1.811.82 | 2026-03-17 07:18:41 UTC |
|
1,033.551,033.88
1,014.391,014.71 |
1,014.391,014.71
no changes |
no changes | 1.811.81 | 2026-03-15 08:20:13 UTC |
|
1,033.221,033.55
1,014.071,014.39 |
1,014.071,014.39
no changes |
no changes | 1.81.81 | 2026-03-13 09:15:06 UTC |
|
1,032.891,033.22
1,013.741,014.07 |
1,013.741,014.07
no changes |
no changes | 1.791.8 | 2026-03-11 11:43:48 UTC |
|
1,032.561,032.89
1,013.421,013.74 |
1,013.421,013.74
no changes |
no changes | 1.791.79 | 2026-03-09 12:08:54 UTC |
|
1,032.221,032.56
1,013.091,013.42 |
1,013.091,013.42
no changes |
no changes | 1.781.79 | 2026-03-07 12:19:46 UTC |
|
1,031.891,032.22
1,012.761,013.09 |
1,012.761,013.09
no changes |
no changes | 1.771.78 | 2026-03-05 13:14:14 UTC |
|
1,031.551,031.89
1,012.441,012.76 |
1,012.441,012.76
no changes |
no changes | 1.771.77 | 2026-03-03 15:04:37 UTC |
|
1,031.221,031.55
1,012.111,012.44 |
1,012.111,012.44
no changes |
no changes | 1.761.77 | 2026-03-01 15:00:26 UTC |
|
1,030.871,031.22
1,011.781,012.11 |
1,011.781,012.11
no changes |
no changes | 1.751.76 | 2026-02-27 16:00:19 UTC |
|
1,030.541,030.87
1,011.451,011.78 |
1,011.451,011.78
no changes |
no changes | 1.741.75 | 2026-02-25 15:52:51 UTC |
|
1,030.21,030.54
1,011.131,011.45 |
1,011.131,011.45
no changes |
no changes | 1.741.74 | 2026-02-23 18:45:07 UTC |
|
1,029.851,030.2
1,010.81,011.13 |
1,010.81,011.13
no changes |
no changes | 1.731.74 | 2026-02-21 18:16:17 UTC |
|
1,029.511,029.85
1,010.471,010.8 |
1,010.471,010.8
no changes |
no changes | 1.721.73 | 2026-02-19 19:04:50 UTC |
|
1,029.181,029.51
1,010.141,010.47 |
1,010.141,010.47
no changes |
no changes | 1.721.72 | 2026-02-17 19:55:01 UTC |
|
1,028.841,029.18
1,009.821,010.14 |
1,009.821,010.14
no changes |
no changes | 1.711.72 | 2026-02-15 20:44:58 UTC |
|
1,028.491,028.84
1,009.491,009.82 |
1,009.491,009.82
no changes |
no changes | 1.71.71 | 2026-02-13 20:51:37 UTC |
|
1,028.161,028.49
1,009.161,009.49 |
1,009.161,009.49
no changes |
no changes | 1.71.7 | 2026-02-11 21:41:30 UTC |
|
1,027.821,028.16
1,008.831,009.16 |
1,008.831,009.16
no changes |
no changes | 1.691.7 | 2026-02-09 23:20:39 UTC |
|
1,027.471,027.82
1,008.511,008.83 |
1,008.511,008.83
no changes |
no changes | 1.681.69 | 2026-02-07 23:10:35 UTC |
|
1,027.141,027.47
1,008.181,008.51 |
1,008.181,008.51
no changes |
no changes | 1.681.68 | 2026-02-05 23:25:47 UTC |
|
1,026.81,027.14
1,007.861,008.18 |
1,007.861,008.18
no changes |
no changes | 1.671.68 | 2026-02-04 01:30:12 UTC |
|
1,026.461,026.8
1,007.531,007.86 |
1,007.531,007.86
no changes |
no changes | 1.661.67 | 2026-02-02 02:41:56 UTC |
|
1,026.121,026.46
1,007.211,007.53 |
1,007.211,007.53
no changes |
no changes | 1.651.66 | 2026-01-31 00:28:48 UTC |