Mainnet Stake Account
ATF8bKUSVS86dg4vzDLNKAxVUxNqxmEnN48yMDJ228M6
Account Details
| Staker | BmQL85cP4Lru8fonCpTv3zG6DzaEKJQy4hzsqjy5s16K |
| Withdrawer | BmQL85cP4Lru8fonCpTv3zG6DzaEKJQy4hzsqjy5s16K |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 714 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.43 SOL |
| Delegated Stake | 0.43 SOL |
| Account Balance | 0.44 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 14:54:17 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 15:46:44 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 15:51:51 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 15:50:57 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 15:54:16 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 15:54:14 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 15:50:20 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 14:52:40 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 14:52:08 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 14:52:49 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 15:47:04 UTC |
|
0.440.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:47:28 UTC |
|
0.430.44
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:41:13 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 16:54:39 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 18:30:01 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 17:53:54 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 18:54:22 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 18:54:00 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 19:52:23 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 19:58:02 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 22:14:31 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:58:58 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:55:01 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 21:59:01 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 00:59:31 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 00:02:09 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 02:06:23 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:04:31 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 02:07:16 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 06:13:18 UTC |
|
0.430.43
0.430.43 |
0.430.43
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 05:01:05 UTC |