Mainnet Stake Account
AU3C4WSFuPc4nbEZVjx51Yp4DNxAHBRE1Ngi6Mad7MoA
Account Details
| Staker | BDSEsHyjKyx7QoKCczb8n1c3pYRMTBaPywZsApnnCU4W |
| Withdrawer | BDSEsHyjKyx7QoKCczb8n1c3pYRMTBaPywZsApnnCU4W |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 754 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.03 SOL |
| Delegated Stake | 0.03 SOL |
| Account Balance | 0.03 SOL |
| Credits Observed | 2.08 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-29 14:47:30 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 14:56:53 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 14:54:58 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 14:54:25 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 15:47:09 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 15:51:59 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 15:51:05 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 15:54:48 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 15:54:22 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 15:50:27 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 14:52:50 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 14:52:16 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 14:53:17 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 15:47:31 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:47:36 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 15:30:54 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 16:54:49 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 16:50:12 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 17:54:04 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 18:54:31 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 18:54:09 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 19:52:31 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 19:58:10 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 22:26:08 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 23:09:52 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 21:37:32 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-08 00:24:56 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 23:37:40 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 02:35:13 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 00:42:35 UTC |
|
0.030.03
0.030.03 |
0.030.03
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 03:56:39 UTC |