Mainnet Stake Account
B9iiY84ce5KNswQSeKpZoMkPXkJ3QZUtLjaoHAaWNVRx
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 761 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.07 SOL |
| Delegated Stake | 0.07 SOL |
| Account Balance | 0.07 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 15:02:32 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 15:55:21 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 16:00:07 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 15:59:00 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 16:03:52 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 16:04:00 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 15:58:29 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 15:00:53 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 15:00:07 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 15:01:23 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 15:55:19 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:55:23 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 16:41:11 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 17:02:57 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 18:53:45 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 18:02:13 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 19:04:11 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 19:02:13 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 20:00:31 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 20:06:43 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 18:58:56 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 19:59:04 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 19:59:22 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 23:05:31 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 22:00:36 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 01:14:09 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-01 22:59:39 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 02:16:48 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 03:18:41 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 03:01:16 UTC |
|
0.070.07
0.070.07 |
0.070.07
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 06:07:58 UTC |