Mainnet Stake Account
BKKUhpi13AgMyb3i7czWBvCgoGch5VvKsPjJTAhMe8oF
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 793 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.06 SOL |
| Delegated Stake | 0.06 SOL |
| Account Balance | 0.06 SOL |
| Credits Observed | 2.07 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 15:08:29 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 15:04:55 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 15:04:34 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 15:57:22 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 16:02:08 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 16:00:58 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 16:05:56 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 16:06:03 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 16:00:32 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 15:02:47 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 15:02:07 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 15:03:21 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 15:57:15 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 15:57:17 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 16:36:50 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 17:04:55 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 16:15:55 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 18:04:15 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 19:06:41 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 19:04:12 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 20:02:27 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 20:08:55 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:55:28 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:41:53 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 21:55:13 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 22:00:49 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 23:57:11 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 00:04:13 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 01:01:12 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:07:07 UTC |
|
0.060.06
0.060.06 |
0.060.06
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 02:09:59 UTC |