Mainnet Stake Account
Bm6fw1zkJWmt8qqiknGPDs8iEAcx9w8Kz7FHKtrG9z8p
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 863 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.1 SOL |
| Delegated Stake | 0.1 SOL |
| Account Balance | 0.1 SOL |
| Credits Observed | 2.08 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-29 15:02:34 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 15:14:17 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 15:10:22 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 15:09:51 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 16:02:33 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 16:07:38 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 16:06:21 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 16:11:11 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 16:11:35 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 16:06:02 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 15:08:14 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 15:07:27 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 15:09:23 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 16:02:09 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 16:02:30 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:04:16 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 17:10:23 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 17:21:23 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 18:09:58 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 19:15:11 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 19:09:35 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 20:07:54 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 20:14:27 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:58:47 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:44:34 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 23:12:42 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 22:32:49 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 01:18:01 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 00:39:45 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 02:24:57 UTC |
|
0.10.1
0.10.1 |
0.10.1
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:44:00 UTC |