Mainnet Stake Account
CFC9eESomNkL9NwEBoDQYDeiAtq2qrd1UHreMaAvN3zG
Account Details
| Staker | 4ikgo35pyiWcNVAdgohPwqFSzNPiVxLtjtruSYv12d7A |
| Withdrawer | 4ikgo35pyiWcNVAdgohPwqFSzNPiVxLtjtruSYv12d7A |
| Vote Account | 3N7s9zXMZ4QqvHQR15t5GNHyqc89KduzMP7423eWiD5g |
| Validator | binance staking |
| Activation Epoch | 746 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.33 SOL |
| Delegated Stake | 1.33 SOL |
| Account Balance | 1.34 SOL |
| Credits Observed | 1.88 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.341.34
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-03 23:11:06 UTC |
|
1.341.34
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-04-02 00:58:06 UTC |
|
1.331.34
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-31 00:09:21 UTC |
|
1.331.33
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-29 01:10:30 UTC |
|
1.331.33
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-27 05:03:36 UTC |
|
1.331.33
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.841.84 | 2026-03-25 04:09:57 UTC |
|
1.331.33
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-03-23 06:06:41 UTC |
|
1.331.33
1.331.33 |
1.331.33
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-03-21 06:59:10 UTC |
|
1.331.33
1.321.33 |
1.321.33
no changes |
no changes | 1.821.82 | 2026-03-19 06:07:52 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.811.82 | 2026-03-17 06:07:20 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.81.81 | 2026-03-15 07:13:40 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.81.8 | 2026-03-13 08:11:24 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.791.8 | 2026-03-11 09:26:10 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.781.79 | 2026-03-09 09:58:49 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.771.78 | 2026-03-07 09:59:03 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.771.77 | 2026-03-05 10:58:46 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.761.77 | 2026-03-03 13:55:58 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.751.76 | 2026-03-01 13:53:42 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.751.75 | 2026-02-27 14:53:40 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.741.75 | 2026-02-25 13:57:26 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.731.74 | 2026-02-23 16:56:41 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.731.73 | 2026-02-21 15:04:09 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.721.73 | 2026-02-19 17:53:35 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.711.72 | 2026-02-17 18:45:42 UTC |
|
1.331.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.711.71 | 2026-02-15 19:39:21 UTC |
|
1.321.33
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.71.71 | 2026-02-13 18:58:50 UTC |
|
1.321.32
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.691.7 | 2026-02-11 19:56:44 UTC |
|
1.321.32
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.691.69 | 2026-02-09 22:41:12 UTC |
|
1.321.32
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.681.69 | 2026-02-07 22:54:35 UTC |
|
1.321.32
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.671.68 | 2026-02-05 23:07:47 UTC |
|
1.321.32
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.661.67 | 2026-02-04 00:49:56 UTC |
|
1.321.32
1.321.32 |
1.321.32
no changes |
no changes | 1.661.66 | 2026-02-02 00:37:51 UTC |