Mainnet Stake Account
CJpZmrypMVHufDE1Nm6QtE4MpCXykuNpuSasAx6Pb1mA
Account Details
| Staker | HhMhyMA7oJAzvheR4cMMzG81kwHoMmaeEmEytgP9kV1V |
| Withdrawer | HhMhyMA7oJAzvheR4cMMzG81kwHoMmaeEmEytgP9kV1V |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 756 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 485.64 SOL |
| Delegated Stake | 485.64 SOL |
| Account Balance | 485.92 SOL |
| Credits Observed | 2.15 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
485.77485.92
485.49485.64 |
485.49485.64
no changes |
no changes | 2.142.15 | 2026-05-25 15:16:58 UTC |
|
485.62485.77
485.34485.49 |
485.34485.49
no changes |
no changes | 2.132.14 | 2026-05-23 15:16:46 UTC |
|
485.46485.62
485.19485.34 |
485.19485.34
no changes |
no changes | 2.132.13 | 2026-05-21 16:09:14 UTC |
|
485.31485.46
485.04485.19 |
485.04485.19
no changes |
no changes | 2.122.13 | 2026-05-19 16:14:12 UTC |
|
485.16485.31
484.89485.04 |
484.89485.04
no changes |
no changes | 2.112.12 | 2026-05-17 16:12:47 UTC |
|
485.0485.16
484.75484.89 |
484.75484.89
no changes |
no changes | 2.12.11 | 2026-05-15 16:17:54 UTC |
|
484.85485.0
484.6484.75 |
484.6484.75
no changes |
no changes | 2.12.1 | 2026-05-13 16:18:00 UTC |
|
484.69484.85
484.44484.6 |
484.44484.6
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 16:12:30 UTC |
|
484.54484.69
484.29484.44 |
484.29484.44
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 15:14:44 UTC |
|
484.38484.54
484.14484.29 |
484.14484.29
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 15:15:04 UTC |
|
484.23484.38
483.99484.14 |
483.99484.14
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 15:15:55 UTC |
|
484.08484.23
483.84483.99 |
483.84483.99
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 16:08:27 UTC |
|
483.92484.08
483.69483.84 |
483.69483.84
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 16:08:52 UTC |
|
483.77483.92
483.54483.69 |
483.54483.69
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 16:50:56 UTC |
|
483.62483.77
483.39483.54 |
483.39483.54
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 17:16:57 UTC |
|
483.47483.62
483.24483.39 |
483.24483.39
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 19:07:28 UTC |
|
483.31483.47
483.09483.24 |
483.09483.24
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-04-23 18:16:41 UTC |
|
483.16483.31
482.94483.09 |
482.94483.09
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-04-21 19:22:07 UTC |
|
483.01483.16
482.79482.94 |
482.79482.94
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-04-19 19:16:14 UTC |
|
482.85483.01
482.64482.79 |
482.64482.79
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-04-17 20:14:20 UTC |
|
482.7482.85
482.49482.64 |
482.49482.64
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-04-15 20:21:05 UTC |
|
482.55482.7
482.33482.49 |
482.33482.49
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-04-13 21:58:12 UTC |
|
482.39482.55
482.18482.33 |
482.18482.33
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-04-11 22:44:21 UTC |
|
482.24482.39
482.03482.18 |
482.03482.18
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-09 21:43:39 UTC |
|
482.08482.24
481.88482.03 |
481.88482.03
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-07 21:45:09 UTC |
|
481.93482.08
481.73481.88 |
481.73481.88
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-05 23:45:35 UTC |
|
481.77481.93
481.57481.73 |
481.57481.73
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-03 23:46:45 UTC |
|
481.61481.77
481.42481.57 |
481.42481.57
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-02 00:49:05 UTC |
|
481.46481.61
481.27481.42 |
481.27481.42
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 00:47:42 UTC |
|
481.3481.46
481.12481.27 |
481.12481.27
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 01:50:34 UTC |
|
481.15481.3
480.97481.12 |
480.97481.12
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 04:54:07 UTC |