Mainnet Stake Account
CM6tcTcw9YEEXucfk9qA37Z2rgtkxzhyExL8WL2LjgFR
Account Details
| Staker | 7YepAoFc3C3mC8UEdD9Y2zCt8KRh95AsEvSgX61zgr6m |
| Withdrawer | 7YepAoFc3C3mC8UEdD9Y2zCt8KRh95AsEvSgX61zgr6m |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 960 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 604.05 SOL |
| Delegated Stake | 604.05 SOL |
| Account Balance | 604.13 SOL |
| Credits Observed | 2.16 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
603.94604.13
603.87604.05 |
603.87604.05
no changes |
no changes | 2.152.16 | 2026-05-29 15:09:36 UTC |
|
603.75603.94
603.68603.87 |
603.68603.87
no changes |
no changes | 2.152.15 | 2026-05-27 15:21:47 UTC |
|
603.56603.75
603.5603.68 |
603.5603.68
no changes |
no changes | 2.142.15 | 2026-05-25 15:18:25 UTC |
|
603.37603.56
603.31603.5 |
603.31603.5
no changes |
no changes | 2.132.14 | 2026-05-23 15:17:11 UTC |
|
603.18603.37
603.12603.31 |
603.12603.31
no changes |
no changes | 2.132.13 | 2026-05-21 16:09:39 UTC |
|
602.99603.18
602.94603.12 |
602.94603.12
no changes |
no changes | 2.122.13 | 2026-05-19 16:14:36 UTC |
|
602.8602.99
602.75602.94 |
602.75602.94
no changes |
no changes | 2.112.12 | 2026-05-17 16:13:09 UTC |
|
602.61602.8
602.57602.75 |
602.57602.75
no changes |
no changes | 2.12.11 | 2026-05-15 16:18:20 UTC |
|
602.41602.61
602.38602.57 |
602.38602.57
no changes |
no changes | 2.12.1 | 2026-05-13 16:18:27 UTC |
|
602.22602.41
602.19602.38 |
602.19602.38
no changes |
no changes | 2.092.1 | 2026-05-11 16:12:51 UTC |
|
602.03602.22
602.01602.19 |
602.01602.19
no changes |
no changes | 2.082.09 | 2026-05-09 15:15:10 UTC |
|
601.84602.03
601.82602.01 |
601.82602.01
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-07 15:15:28 UTC |
|
601.65601.84
601.63601.82 |
601.63601.82
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-05 15:16:39 UTC |
|
601.46601.65
601.45601.63 |
601.45601.63
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-03 16:09:08 UTC |
|
601.26601.46
601.26601.45 |
601.26601.45
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-01 16:09:32 UTC |
|
601.08601.26
601.07601.26 |
601.07601.26
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-04-29 15:42:58 UTC |
|
600.89601.08
600.89601.07 |
600.89601.07
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-04-27 17:17:22 UTC |
|
600.7600.89
600.7600.89 |
600.7600.89
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-04-25 16:38:09 UTC |
|
600.7
600.7 |
600.7
no changes |
0.0 | 2.04 | 2026-04-23 18:17:07 UTC |