Mainnet Stake Account
DGvkH511CQusoAKcSbAmJpViiox6niWei21J8wBeN29o
Account Details
| Staker | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Withdrawer | DWbWj3pndKAqUHBvdt7WnVA5DDEfxE5pGsmKT7akmg2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 862 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.43 SOL |
| Delegated Stake | 1.43 SOL |
| Account Balance | 1.43 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 15:29:14 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 15:29:43 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 16:20:29 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 16:25:48 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 16:24:13 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 16:29:04 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 16:29:42 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 16:23:50 UTC |
|
1.431.43
1.431.43 |
1.431.43
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 15:27:46 UTC |
|
1.431.43
1.421.43 |
1.421.43
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 15:26:17 UTC |
|
1.431.43
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 15:27:36 UTC |
|
1.431.43
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 16:19:21 UTC |
|
1.431.43
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 16:20:52 UTC |
|
1.431.43
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:19:08 UTC |
|
1.431.43
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 17:29:53 UTC |
|
1.421.43
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 17:02:17 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 18:29:47 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 19:33:48 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 19:28:58 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 20:25:30 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 20:34:03 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 20:51:20 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 21:41:16 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 20:26:44 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 22:07:46 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 22:30:34 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 00:11:42 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-01 23:26:50 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 01:16:21 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 02:18:41 UTC |
|
1.421.42
1.421.42 |
1.421.42
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 03:31:35 UTC |