Mainnet Stake Account
FFetLcHJYdXdYkqWWHY1fAzknEJo5B2GeNw1S4qQxQFK
Account Details
| Staker | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Withdrawer | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 636 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 2.25 SOL |
| Delegated Stake | 2.25 SOL |
| Account Balance | 2.25 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
2.252.25
2.252.25 |
2.252.25
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 15:53:31 UTC |
|
2.252.25
2.252.25 |
2.252.25
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 16:43:11 UTC |
|
2.252.25
2.242.25 |
2.242.25
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 16:48:52 UTC |
|
2.252.25
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 16:48:00 UTC |
|
2.252.25
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 16:59:19 UTC |
|
2.252.25
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 16:53:41 UTC |
|
2.242.25
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 16:47:13 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 15:51:16 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 15:49:25 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 15:51:17 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 16:41:59 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 16:43:39 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 16:13:32 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 17:53:19 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 16:47:06 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 18:53:37 UTC |
|
2.242.24
2.242.24 |
2.242.24
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 19:57:40 UTC |
|
2.242.24
2.232.24 |
2.232.24
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 19:52:31 UTC |
|
2.242.24
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 20:49:08 UTC |
|
2.242.24
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 20:58:01 UTC |
|
2.242.24
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 20:58:41 UTC |
|
2.232.24
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 21:48:56 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 19:53:32 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-08 00:17:07 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 21:54:10 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 02:27:22 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-01 22:53:40 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 03:47:37 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 04:37:30 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 02:54:37 UTC |
|
2.232.23
2.232.23 |
2.232.23
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 07:20:35 UTC |