Mainnet Stake Account
FjRAuZXoadyeyFckMgv5AZFr4399vj7vMpCLBicCMVHp
Account Details
| Staker | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Withdrawer | GeUxti815P6jUr8vfFcXSSnipsndxKgdJifWiu79yB2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 637 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.55 SOL |
| Delegated Stake | 1.55 SOL |
| Account Balance | 1.55 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 15:59:16 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 16:48:47 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 16:54:30 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 16:53:24 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 17:04:52 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 16:59:10 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 16:52:24 UTC |
|
1.551.55
1.551.55 |
1.551.55
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 15:56:34 UTC |
|
1.551.55
1.541.55 |
1.541.55
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 15:54:48 UTC |
|
1.551.55
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 15:56:46 UTC |
|
1.551.55
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 16:47:15 UTC |
|
1.551.55
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 16:49:07 UTC |
|
1.551.55
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:41:36 UTC |
|
1.541.55
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 17:59:10 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 16:28:14 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 18:59:20 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 20:03:33 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 19:58:13 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 20:54:36 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 21:03:59 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:24:55 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:13:00 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 19:55:50 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 23:01:40 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 21:56:39 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 01:09:48 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-01 22:55:56 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 02:12:42 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 03:14:36 UTC |
|
1.541.54
1.541.54 |
1.541.54
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 02:57:10 UTC |
|
1.541.54
1.531.54 |
1.531.54
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 06:03:46 UTC |