Mainnet Stake Account
G3Fq6RpnnuEJE5pm7Ss3E58KhBLPctFFfzxfCvuDg1A4
Account Details
| Staker | G6MsQDKYQUk3Beypuqv5Lde7ouPtz3Pbp914GnCENa1K |
| Withdrawer | G6MsQDKYQUk3Beypuqv5Lde7ouPtz3Pbp914GnCENa1K |
| Vote Account | BDn3HiXMTym7ZQofWFxDb7ZGQX6GomQzJYKfytTAqd5g |
| Validator | StakeCraft |
| Activation Epoch | 255 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.8 SOL |
| Delegated Stake | 0.8 SOL |
| Account Balance | 0.81 SOL |
| Credits Observed | 2.03 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-09 16:00:08 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-07 15:58:41 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 2.012.01 | 2026-05-05 16:00:35 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-03 16:50:32 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-01 16:52:17 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-04-29 17:35:27 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.981.98 | 2026-04-27 18:02:55 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-04-25 16:12:06 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-23 19:02:58 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.961.96 | 2026-04-21 20:07:56 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-19 20:01:46 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-17 20:58:10 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.941.94 | 2026-04-15 21:07:37 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-13 21:33:13 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-11 22:20:37 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.921.92 | 2026-04-09 22:51:00 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-07 23:35:07 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-06 00:55:13 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-04 01:44:12 UTC |
|
0.810.81
0.80.8 |
0.80.8
no changes |
no changes | 1.891.89 | 2026-04-02 02:01:48 UTC |
|
0.810.81
0.790.8 |
0.790.8
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-03-31 02:48:35 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-03-29 03:51:30 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.871.87 | 2026-03-27 06:08:14 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-25 06:36:17 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-23 07:17:50 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.851.85 | 2026-03-21 08:08:18 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-19 08:45:11 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-03-17 08:55:31 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.831.83 | 2026-03-15 09:57:14 UTC |
|
0.810.81
0.790.79 |
0.790.79
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-03-13 10:51:49 UTC |