Mainnet Stake Account
GFn3rSWNBJ8i17af5PZubGCuvEJE5sTqzgoRvBksREF8
Account Details
| Staker | GJnBiGuERp6GBcB8B1gK7QuybtKZVATSE1WpZZ9MyN3K |
| Withdrawer | GJnBiGuERp6GBcB8B1gK7QuybtKZVATSE1WpZZ9MyN3K |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 857 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 0.84 SOL |
| Delegated Stake | 0.84 SOL |
| Account Balance | 0.84 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 16:05:32 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 16:54:46 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 17:00:28 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 16:59:14 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 17:11:05 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 17:05:14 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 16:58:36 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 16:02:34 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 16:01:01 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 16:03:01 UTC |
|
0.840.84
0.840.84 |
0.840.84
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 16:52:46 UTC |
|
0.840.84
0.830.84 |
0.830.84
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 16:54:50 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:14:05 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 18:05:25 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 16:35:06 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 19:05:25 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 20:10:31 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 20:04:14 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 21:00:31 UTC |
|
0.840.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 21:10:08 UTC |
|
0.830.84
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:31:33 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:19:06 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:35:45 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 23:48:42 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 00:39:31 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 01:57:53 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 01:45:45 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 03:02:54 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 04:06:06 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 05:51:31 UTC |
|
0.830.83
0.830.83 |
0.830.83
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 06:51:16 UTC |