Mainnet Stake Account
H1Eg7DuDWGwAMDqHfZA5WwK82s3SP4HFT6Xkpe1DuGeJ
Account Details
| Staker | BjCxnYjKNVW1DQ5R5j2syym4wiyEDfhpQn4nUJJnef2g |
| Withdrawer | BjCxnYjKNVW1DQ5R5j2syym4wiyEDfhpQn4nUJJnef2g |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 919 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 1.79 SOL |
| Delegated Stake | 1.79 SOL |
| Account Balance | 1.8 SOL |
| Credits Observed | 2.06 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
1.81.8
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 16:14:10 UTC |
|
1.81.8
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 17:03:34 UTC |
|
1.81.8
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 17:09:16 UTC |
|
1.791.8
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 17:07:58 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 17:20:10 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 17:13:47 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 17:06:56 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 16:11:24 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 16:10:05 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 16:11:20 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 17:00:49 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 17:03:27 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 17:25:34 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 18:14:58 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 18:53:46 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 19:14:23 UTC |
|
1.791.79
1.791.79 |
1.791.79
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 20:19:28 UTC |
|
1.791.79
1.781.79 |
1.781.79
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 20:13:55 UTC |
|
1.791.79
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 21:08:56 UTC |
|
1.791.79
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 21:19:45 UTC |
|
1.791.79
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 20:01:12 UTC |
|
1.791.79
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 20:54:40 UTC |
|
1.781.79
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 21:36:34 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-07 23:18:45 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-05 23:36:34 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 01:28:05 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 00:41:38 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-31 02:31:50 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-29 03:34:00 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-27 04:46:16 UTC |
|
1.781.78
1.781.78 |
1.781.78
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-25 06:21:23 UTC |