Mainnet Stake Account
JBVVjsydrvEca9dcXixf2jwVvhyvSusYr3zuqECwddnE
Account Details
| Staker | b1shFix9WfnhnBLcGqfentUTg4eNCbHDRDozxRC1E1W |
| Withdrawer | b1shFix9WfnhnBLcGqfentUTg4eNCbHDRDozxRC1E1W |
| Vote Account | GvZEwtCHZ7YtCkQCaLRVEXsyVvQkRDhJhQgB6akPme1e |
| Validator | melea π SOL π€2K |
| Activation Epoch | 588 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 163.04 SOL |
| Delegated Stake | 163.04 SOL |
| Account Balance | 165.21 SOL |
| Credits Observed | 1.95 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 0 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
165.16165.21
162.99163.04 |
162.99163.04
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-03-31 03:02:16 UTC |
|
165.11165.16
162.94162.99 |
162.94162.99
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-03-29 04:05:33 UTC |
|
165.06165.11
162.89162.94 |
162.89162.94
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-03-27 06:18:30 UTC |
|
165.01165.06
162.83162.89 |
162.83162.89
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-03-25 06:50:27 UTC |
|
164.95165.01
162.78162.83 |
162.78162.83
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-03-23 07:29:09 UTC |
|
164.9164.95
162.73162.78 |
162.73162.78
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-03-21 08:18:33 UTC |
|
164.85164.9
162.68162.73 |
162.68162.73
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-03-19 08:59:14 UTC |
|
164.8164.85
162.63162.68 |
162.63162.68
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-03-17 09:09:35 UTC |
|
164.74164.8
162.58162.63 |
162.58162.63
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-03-15 10:10:07 UTC |
|
164.69164.74
162.52162.58 |
162.52162.58
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-03-13 11:06:35 UTC |
|
164.64164.69
162.47162.52 |
162.47162.52
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-03-11 09:21:24 UTC |
|
164.58164.64
162.42162.47 |
162.42162.47
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-03-09 12:37:44 UTC |
|
164.53164.58
162.37162.42 |
162.37162.42
no changes |
no changes | 1.861.87 | 2026-03-07 12:50:55 UTC |
|
164.48164.53
162.32162.37 |
162.32162.37
no changes |
no changes | 1.861.86 | 2026-03-05 13:44:15 UTC |
|
164.42164.48
162.26162.32 |
162.26162.32
no changes |
no changes | 1.851.86 | 2026-03-03 14:47:37 UTC |
|
164.37164.42
162.21162.26 |
162.21162.26
no changes |
no changes | 1.841.85 | 2026-03-01 14:43:57 UTC |
|
164.31164.37
162.16162.21 |
162.16162.21
no changes |
no changes | 1.841.84 | 2026-02-27 15:43:40 UTC |
|
164.26164.31
162.11162.16 |
162.11162.16
no changes |
no changes | 1.831.84 | 2026-02-25 16:18:39 UTC |
|
164.21164.26
162.05162.11 |
162.05162.11
no changes |
no changes | 1.821.83 | 2026-02-23 18:16:55 UTC |
|
164.15164.21
162.0162.05 |
162.0162.05
no changes |
no changes | 1.821.82 | 2026-02-21 19:00:38 UTC |
|
164.1164.15
161.95162.0 |
161.95162.0
no changes |
no changes | 1.811.82 | 2026-02-19 18:47:13 UTC |
|
164.04164.1
161.9161.95 |
161.9161.95
no changes |
no changes | 1.81.81 | 2026-02-17 19:37:36 UTC |
|
163.99164.04
161.84161.9 |
161.84161.9
no changes |
no changes | 1.791.8 | 2026-02-15 20:28:06 UTC |
|
163.94163.99
161.79161.84 |
161.79161.84
no changes |
no changes | 1.791.79 | 2026-02-13 21:16:22 UTC |
|
163.88163.94
161.74161.79 |
161.74161.79
no changes |
no changes | 1.781.79 | 2026-02-11 22:06:20 UTC |
|
163.83163.88
161.69161.74 |
161.69161.74
no changes |
no changes | 1.771.78 | 2026-02-09 23:11:01 UTC |
|
163.77163.83
161.63161.69 |
161.63161.69
no changes |
no changes | 1.771.77 | 2026-02-07 22:47:43 UTC |
|
163.72163.77
161.58161.63 |
161.58161.63
no changes |
no changes | 1.761.77 | 2026-02-06 00:43:38 UTC |
|
163.66163.72
161.53161.58 |
161.53161.58
no changes |
no changes | 1.751.76 | 2026-02-04 01:20:31 UTC |
|
163.61163.66
161.48161.53 |
161.48161.53
no changes |
no changes | 1.751.75 | 2026-02-02 02:09:33 UTC |
|
163.56163.61
161.43161.48 |
161.43161.48
no changes |
no changes | 1.741.75 | 2026-01-31 01:43:59 UTC |