Mainnet Stake Account
dDwsr1Pyvt7ffRX4sQUJCnd1jzMGD1LtfRNS4b5UpCW
Account Details
| Staker | HHVWnpQfwVnM2ZJWjigJxvn42UYyQ5tg59BqEYYmUg9V |
| Withdrawer | HHVWnpQfwVnM2ZJWjigJxvn42UYyQ5tg59BqEYYmUg9V |
| Vote Account | DdCNGDpP7qMgoAy6paFzhhak2EeyCZcgjH7ak5u5v28m |
| Validator | Kiln1 |
| Activation Epoch | 815 |
| Deactivation Epoch | - |
Account Stake Details
| Active Stake | 2.67 SOL |
| Delegated Stake | 2.67 SOL |
| Account Balance | 2.67 SOL |
| Credits Observed | 2.08 SOL |
| Deactivating Stake | 0.0 SOL |
| Rent Exempt Reserve | 0.00228 SOL |
| Stake Type | Stake |
| Current Commission | 5 % |
Recent Changes
|
Account Balance Delegated Stake |
Active Stake Deactivating Stake |
Rent Exempt Reserve | Credits Observed | Timestamp |
|---|---|---|---|---|
|
2.672.67
2.672.67 |
2.672.67
no changes |
no changes | 2.082.08 | 2026-05-31 11:55:56 UTC |
|
2.672.67
2.672.67 |
2.672.67
no changes |
no changes | 2.072.08 | 2026-05-29 12:55:59 UTC |
|
2.672.67
2.672.67 |
2.672.67
no changes |
no changes | 2.062.07 | 2026-05-27 12:56:15 UTC |
|
2.672.67
2.672.67 |
2.672.67
no changes |
no changes | 2.062.06 | 2026-05-25 12:55:26 UTC |
|
2.672.67
2.672.67 |
2.672.67
no changes |
no changes | 2.052.06 | 2026-05-23 12:55:39 UTC |
|
2.672.67
2.672.67 |
2.672.67
no changes |
no changes | 2.042.05 | 2026-05-21 13:55:54 UTC |
|
2.672.67
2.662.67 |
2.662.67
no changes |
no changes | 2.042.04 | 2026-05-19 13:56:25 UTC |
|
2.672.67
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 2.032.04 | 2026-05-17 13:56:26 UTC |
|
2.672.67
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 2.022.03 | 2026-05-15 13:56:16 UTC |
|
2.662.67
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 2.022.02 | 2026-05-13 13:56:19 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 2.012.02 | 2026-05-11 13:56:03 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 2.02.01 | 2026-05-09 12:55:35 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.992.0 | 2026-05-07 12:55:39 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.991.99 | 2026-05-05 12:55:52 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.981.99 | 2026-05-03 13:55:52 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.971.98 | 2026-05-01 13:55:02 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.971.97 | 2026-04-29 16:44:17 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.961.97 | 2026-04-27 14:55:42 UTC |
|
2.662.66
2.662.66 |
2.662.66
no changes |
no changes | 1.951.96 | 2026-04-25 19:22:24 UTC |
|
2.662.66
2.652.66 |
2.652.66
no changes |
no changes | 1.951.95 | 2026-04-23 15:55:45 UTC |
|
2.662.66
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.941.95 | 2026-04-21 16:56:13 UTC |
|
2.662.66
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.931.94 | 2026-04-19 16:55:45 UTC |
|
2.652.66
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.931.93 | 2026-04-17 17:56:46 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.921.93 | 2026-04-15 17:55:53 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.911.92 | 2026-04-13 21:29:38 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.91.91 | 2026-04-11 22:17:23 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.91.9 | 2026-04-09 22:28:32 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.891.9 | 2026-04-08 00:03:40 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.881.89 | 2026-04-06 00:31:27 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.881.88 | 2026-04-04 02:13:40 UTC |
|
2.652.65
2.652.65 |
2.652.65
no changes |
no changes | 1.871.88 | 2026-04-02 01:37:44 UTC |